Učení jazyků jako skvělý firemní benefit. Proč zaměstnavatelé zajišťují svým zaměstnancům jazykové kurzy?

Kromě pružné pracovní doby, home office, volna navíc, multisport karty či stravenek je vzdělávání zaměstnanců dalším žádaným firemním benefitem. Zaměstnanci si uvědomují, že se změnou trhu práce se zvyšují i nároky na zaměstnance, a proto chtějí investovat do svého rozvoje. Což je také hlavním důvodem, proč tento benefit často při výběru nového zaměstnání vyhledávají.

Jaké jsou další důvody, proč nabízet jazykové kurzy jako firemní benefit?

Mimo osobní rozvoj každého zaměstnance je dalším významným důvodem k navštěvování jazykových firemních kurzů i možnost seberealizace. Firmy většinou nabízejí možnost vlastního výběru jazyka, v jakém se určitý podřízený chce vzdělávat. A tak mají zaměstnanci volnou ruku při výběru jazykového kurzu, a tím pádem větší motivaci k učení. Avšak musíme podotknout, že i nadále mezi nejžádanější jazyky z řad studentů bývá angličtina, němčina a francouzština.

Pocit seberealizace zaměstnance je také hnacím motorem spokojeného zaměstnance, proto by žádný zaměstnavatel neměl tuto potřebu zanedbávat.

Co když není dostatek času?

Dnešní doba opravdu přeje vzdělávání. Už nejde jen o to, sednout si do lavic, poslouchat výklad a čekat na konec hodiny. Lektoři ve výuce používají moderní a efektivní metody, které kladou důraz na konkrétní potřeby studentů. Jakékoliv vzdělávání a zejména vzdělávání v oblasti jazyků lze uzpůsobit časovému fondu studentů. Také online výuka je dnes hojně využívanou formou vzdělávání. Naše jazyková škola ASPENA navíc nabízí možnost učení, kdy kombinujeme online výuku s lektorem a e-learning.

Nezanedbejte výběr jazykové školy pro firemní výuku.

V případě firemní výuky jsou požadavky trochu jiné nežli v případě poptávky kurzu pro veřejnost či individuálního kurzu. Proto je zapotřebí nepodcenit výběr jazykové školy, kterou firma zvolí pro rozvoj jazykových dovedností svých zaměstnanců. V naší jazykové škole vám připravíme kurz přímo na míru a rádi rozvineme jazykové dovednosti vašich zaměstnanců. O vše se postaráme a nic nenecháme náhodě.

  • stanovíme úrovně účastníků pomocí testu
  • nastavíme parametry a dimenze výuky dle vašich požadavků
  • vybereme zkušeného lektora
  • zahájíme výuku
  • po prvních pár hodinách a potom pravidelně až do konce kurzu zkontrolujeme, zda všechno běží, jak má

Vyučujeme studenty všech jazykových úrovní. Zajištění pokroku studentů na poli jazykových znalostí a dostatek informací o výuce jsou pro nás klíčové.

Se sestavováním rozvrhu ani komunikací s lektory si nemusíte dělat starost.

O bezstarostný průběh jazykového kurzu se starají naši skvělí koordinátoři výuky.

Přihlásit se na naše kurzy je vždy krok tím správným směrem.

Napište nám, zavolejte nebo se za námi zastavte. Těšíme se na vás.