Další služby

Hledáte individuální kurz, nebo chcete otestovat své jazykové znalosti on‑line? Podívejte se na naši nabídku dalších služeb. Nenašli jste vhodný kurz? Stačí nám napsat a my se vám ozveme. 

Be Understood

Individuální kurzy

Individuální výuka je pořád nejlepší!

A vždycky bude. Když se totiž letor věnuje pouze vám, dokážete se zlepšovat velice rychle. Pokud potřebujete rychlý začátek, oprášit své znalosti nebo se připravit na zkoušky nebo prezentaci, je individuální výuka tou pravou volbou pro vás. Naši profesionální lektoři mohou dojíždět za vámi nebo můžete využít učebny naší jazykové školy.  Ať už potřebujete angličtinu, němčinu nebo jiný kurz, u nás najdete vždy to pravé ořechové. Vše na míru a přizpůsobené vám.

  • zpracujeme studijní plán na základě vašich potřeb a cílů
  • jsme flexibilní a časově se vám přizpůsobíme
  • ideální v kombinaci s online kurzy – blended learning

Speciální kurzy

Koncert, nafukovací Yoda, konfety a živí krokodýli?

I tak může vypadat váš kurz na míru. Máte zájem o uspořádání firemní akce, teambuldingu nebo cítíte, že byste potřebovali kurz, který nikdo nenabízí? Pomůžeme vám. Kurzy na míru jsou naším koníčkem a rádi je pro vás vymyslíme a provedeme. 

 

Čeština pro cizince

Rádi vás přivítáme na našich kurzech češtiny pro cizince.

 

Chci se přihlásit
Jsme odborníci

Jsme odborníci

Naši školu řídí lektoři. Každý, kdo se stará o realizaci našich jazykových služeb, má zkušenost se vzděláváním, obor vystudoval nebo obojí. Proč? Protože si nenecháte spravit auto od kuchaře.

Jsme nároční

Jsme nároční

15 %. Tolik lektorů projde naším přijímacím řízením. I přesto jim poskytujeme metodickou podporu po celou dobu spolupráce. Protože vždy je co zlepšovat.

Jsme moderní

Jsme moderní

Vše realizujeme v kultuře kontinuálního zlepšování. Jsme fandové moderního řízení projektů, ať už se jedná o komplexní výuku, nezávislý jazykový audit nebo kurz na míru. Protože nechceme stát na místě.

Jsme v tom s vámi

Jsme v tom s vámi

Naším cílem je naučit vás sebevědomě, spolehlivě a efektivně komunikovat v cizím jazyce. Protože to je náš cíl.