Spokojený lektor = kvalitní výuka

Hledáte stabilní práci s pohodovým a progresivním kolektivem? Hledáte jazykovku, pro kterou je lektor stejně důležitý jako student? Pokud ano, nenechávejte si to pro sebe! Napište nám!

Be Understood

V naší jazykovce to máme vyzkoušené, vždyť sami lektory jsme! Vybíráme pouze ty nejlepší, nicméně rádi pomáháme i těm, kteří cítí, že by učení pro ně mohlo být vášní a celoživotním posláním. I když dáme především na vlastní úsudek, lektoři a lektorky, kteří u nás vyučují, mají mít vystudovaný filologický nebo pedagogický obor, případně odpovídající praxi a certifikaci.

Lektoři mají možnost konzultovat s metodikem školy přípravu na výuku, výukové materiály, podklady pro testování či jiné záležitosti týkající se kurzů. Pravidelné hospitace umožňují lektorům získat zpětnou vazbu - mají tak možnost poznat své silné i slabé stránky, na kterých mohou pracovat.

Garancí kvality lektorů je ve většině případů také mezinárodní certifikát nebo doklad o absolvování jazykové zkoušky. Kvalita jejich výuky je zároveň průběžně monitorována a vyhodnocována. Průběžně se na spokojenost s našimi lektory ptáme také našich zákazníků. Ti se mají možnost vyjádřit k výuce prostřednictvím dotazníků spokojenosti.

Hodnoty

základní pilíře společnosti

Jsme odborníci

Jsme odborníci

Naši školu řídí lektoři. Každý, kdo se stará o realizaci našich jazykových služeb, má zkušenost se vzděláváním, obor vystudoval nebo obojí. Proč? Protože si nenecháte spravit auto od kuchaře.

Jsme nároční

Jsme nároční

15 %. Tolik lektorů projde naším přijímacím řízením. I přesto jim poskytujeme metodickou podporu po celou dobu spolupráce. Protože vždy je co zlepšovat.

Jsme moderní

Jsme moderní

Vše realizujeme v kultuře kontinuálního zlepšování. Jsme fandové moderního řízení projektů, ať už se jedná o komplexní výuku, nezávislý jazykový audit nebo kurz na míru. Protože nechceme stát na místě.

Jsme v tom s vámi

Jsme v tom s vámi

Naším cílem je naučit vás sebevědomě, spolehlivě a efektivně komunikovat v cizím jazyce. Protože to je náš cíl.