Spokojený lektor = kvalitní výuka

Hledáte stabilní práci s pohodovým a progresivním kolektivem? Hledáte jazykovku, pro kterou je lektor stejně důležitý jako student? Pokud ano, nenechávejte si to pro sebe! Napište nám!

Be Understood

V naší jazykovce to máme vyzkoušené, vždyť sami lektory jsme! Vybíráme pouze ty nejlepší, nicméně rádi pomáháme i těm, kteří cítí, že by učení pro ně mohlo být vášní a celoživotním posláním. I když dáme především na vlastní úsudek, lektoři a lektorky, kteří u nás vyučují, mají mít vystudovaný filologický nebo pedagogický obor, případně odpovídající praxi a certifikaci.

Lektoři mají možnost konzultovat s metodikem školy přípravu na výuku, výukové materiály, podklady pro testování či jiné záležitosti týkající se kurzů. Pravidelné hospitace umožňují lektorům získat zpětnou vazbu ‑ mají tak možnost poznat své silné i slabé stránky, na kterých mohou pracovat.

Garancí kvality lektorů je ve většině případů také mezinárodní certifikát nebo doklad o absolvování jazykové zkoušky. Kvalita jejich výuky je zároveň průběžně monitorována a vyhodnocována. Průběžně se na spokojenost s našimi lektory ptáme také našich zákazníků. Ti se mají možnost vyjádřit k výuce prostřednictvím dotazníků spokojenosti.

Přiložte jeden nebo více souborů: PDF, DOC, DOCX nebo ODT

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Hodnoty

základní pilíře společnosti

Jsme odborníci

Jsme odborníci

Naši školu řídí lektoři. Každý, kdo se stará o realizaci našich jazykových služeb, má zkušenost se vzděláváním, obor vystudoval nebo obojí. Proč? Protože si nenecháte spravit auto od kuchaře.

Jsme nároční

Jsme nároční

15 %. Tolik lektorů projde naším přijímacím řízením. I přesto jim poskytujeme metodickou podporu po celou dobu spolupráce. Protože vždy je co zlepšovat.

Jsme moderní

Jsme moderní

Vše realizujeme v kultuře kontinuálního zlepšování. Jsme fandové moderního řízení projektů, ať už se jedná o komplexní výuku, nezávislý jazykový audit nebo kurz na míru. Protože nechceme stát na místě.

Jsme v tom s vámi

Jsme v tom s vámi

Naším cílem je naučit vás sebevědomě, spolehlivě a efektivně komunikovat v cizím jazyce. Protože to je náš cíl.