Jsme v tom s vámi

Firemní vzdělávání v oblasti jazyků je naší vášní již dvacet let.

Be Understood

Adidas

Siemens

"Aspena jazyková škola pro společnost Siemens Industrial Turbomachinery, s.r.o. zajišťuje výuku anglického a polského jazyka. Výuka je kvalitní a zaměstnanci oceňují především na zákazníka (potažmo studenty) orientovanou přípravu lektorů na hodiny a jejich profesionální přístup. Koordinace kurzů ze strany jazykové školy je kvalitní a bezproblémová."

Wolters Kluwer

Tart

"Výuka poskytovaná jazykovou školou je kvalitní a bezproblémová. Lektoři přicházejí na hodiny připravení a koordinace kurzu je na velmi dobré úrovni. Jazykovou školu Aspena doporučujeme jako kvalitního a spolehlivého partnera." 

Koyo Bearings

CHEMPEX

"Se společností Aspena, s.r.o. spolupracujeme na výuce ruského jazyka již od roku 2007. S poskytovanými službami jsme zcela spokojeni. Oceňujeme vysokou úroveň vyučujících lektorů, výuku přímo v budově naší společnosti, ochotu, vstřícnost a korektnost. Ceníme si také celkového přístupu k nám, jako k zákazníkovi. Rozhodně budeme se společností Aspena nadále spolupracovat a její služby můžeme jenom doporučit."

Air Bank

Red Hat

"S jazykovou školou Aspena spolupracujeme již od počátku roku 2007. Její lektoři vedou v prostorách naší firmy pravidelné výuky češtiny (pro začátečníky i pokročilé) pro naše zaměstnance ze zahraničí. Účastníci kurzu jsou s výukou plně spokojení."

Dimar

DAIDO METAL

"S jazykovou školou Aspena spolupracujeme již delší dobu. Z kvality poskytovaných služeb lze jednoznačně vyzdvihnout profesionální úroveň, flexibilitu, přístup k lidem a organizační zajištění výuky jazyků, která je vedena interaktivní a zážitkovou formou na vysoké úrovni."

Czech Trade

Amtek

"Jazyková škola Aspena zajišťuje pro naši společnost výuku cizích jazyků již několik let a to k naší plné spokojenosti. Vždy nám vyšli vstříc v jakémkoliv požadavku. Vyřízení požadavků bylo vždy rychlé a bezproblémové. Vždy dokázali najít lektora, který splňoval naše velmi náročné požadavky."

Alpine Pro

DUIS

"S jazykovou školou Aspena spolupracujeme od roku 2007. S poskytovanými službami jsme velmi spokojeni, oceňujeme mimo jiné přístup k lidem a organizační zajištění výuky. Lektoři jsou velmi profesionální a schopni reflektovat naše požadavky. Spolupráci s Aspenou jazykovou školou můžeme bez výhrad doporučit."

MÁME TISÍCE SPOKOJENÝCH ZÁKAZNÍKŮ,
STAŇTE SE JEDNÍM Z NICH