O nás

Široká nabídka těch nejkvalitnějších jazykových služeb na jednom místě a na míru vašim potřebám. Pojďte s námi rozvíjet vaše jazykové dovednosti na jednom z našich kurzů.

Be Understood

Naše jazyková škola má více než dvacetiletou tradici.

Byla založena v roce 2000 pod značkou překladatelské společnosti Aspena s jasnou vizí sdílet s lidmi radost z jazyka prostřednictvím těch nejkvalitnějších jazykových kurzů. Věnujeme se především firemní výuce. Působíme ve firmách, jako je například Red Hat, Tart, Walter či Siemens. Samozřejmě nezapomínáme ani na výuku individuální.

Naše kurzy jsou ušity zákazníkovi na míru.

Vyučujeme studenty všech jazykových úrovní se zájmem učit se nový jazyk či se v jazyce zdokonalit. Vybrat si můžete z několika jazykových specializací, a to například specializace obchodní, technická, lékařská nebo právnická. Na výběr máte také z prezenční formy výuky a výuky online. Přizpůsobíme se časovým možnostem vašich zaměstnanců, nastavíme společně frekvenci výuky a vybereme lektora, který naplní vaše očekávání.

 

Se sestavováním rozvrhu ani komunikací s lektory si nemusíte dělat starost.

O bezstarostný průběh jazykového kurzu se starají naši skvělí koordinátoři výuky.

Jsou vám naše hodnoty blízké a chcete s námi sdílet nadšení pro jazyk?

Napište nám, zavolejte nebo se za námi zastavte. Těšíme se na vás.

Jsme odborníci

Jsme odborníci

Naši školu řídí lektoři. Každý, kdo se stará o realizaci našich jazykových služeb, má zkušenost se vzděláváním, obor vystudoval nebo obojí. Proč? Protože si nenecháte spravit auto od kuchaře.

Jsme nároční

Jsme nároční

15 %. Tolik lektorů projde naším přijímacím řízením. I přesto jim poskytujeme metodickou podporu po celou dobu spolupráce. Protože vždy je co zlepšovat.

Jsme moderní

Jsme moderní

Vše realizujeme v kultuře kontinuálního zlepšování. Jsme fandové moderního řízení projektů, ať už se jedná o komplexní výuku, nezávislý jazykový audit nebo kurz na míru. Protože nechceme stát na místě.

Jsme v tom s vámi

Jsme v tom s vámi

Naším cílem je naučit vás sebevědomě, spolehlivě a efektivně komunikovat v cizím jazyce. Protože to je náš cíl.

Máme tisíce spokojených zákazníků.
Staňte se jedním z nich.

Reference