Víte, že anglická královna Alžběta II. stále jezdí na koni? Zkrátka ji to baví

A nás baví výuka angličtiny. Nezáleží, jestli jste věčný začátečník, který si potřebuje udělat pořádek ve frázových slovesech, nebo ovládáte gramatiku, jak když bičem mrská, ale chybí vám příležitost ke konverzaci. Dejte nám vědět a společně se do toho pustíme.

Be Understood

Jak bude naše spolupráce probíhat?

Zjistíme, jak na tom jste a co od výuky angličtiny očekáváte. Pokud máte chuť si otestovat svoji angličtinu, zkuste náš jazykový test.

Zajistíme pro vás vhodného lektora, který kurzy angličtiny přizpůsobí vašim požadavkům a úrovni. Naši lektoři angličtiny mají vystudovaný filologický nebo pedagogický obor, případně odpovídající praxi a certifikaci.

Budeme očekávat vaši zpětnou vazbu, protože naším cílem je naučit vás sebevědomě a efektivně komunikovat v angličtině. 

Chcete nám zavolat?

541 211 651

Poslat e‑mail?

vyuka@aspena.cz

Zastavit se?

kontakt

6 základních pilířů společnosti

Jsme odborníci

Jsme odborníci

Naši školu řídí lektoři. Každý, kdo se stará o realizaci našich jazykových služeb, má zkušenost se vzděláváním, obor vystudoval nebo obojí. Proč? Protože si nenecháte spravit auto od kuchaře.

Jsme nároční

Jsme nároční

15 %. Tolik lektorů projde naším přijímacím řízením. I přesto jim poskytujeme metodickou podporu po celou dobu spolupráce. Protože vždy je co zlepšovat.

Jsme moderní

Jsme moderní

Vše realizujeme v kultuře kontinuálního zlepšování. Jsme fandové moderního řízení projektů, ať už se jedná o komplexní výuku, nezávislý jazykový audit nebo kurz na míru. Protože nechceme stát na místě.

Jsme v tom s vámi

Jsme v tom s vámi

Naším cílem je naučit vás sebevědomě, spolehlivě a efektivně komunikovat v cizím jazyce. Protože to je náš cíl.