Jak se stát lektorem naší jazykovky?

Sdílíte s námi nadšení pro cizí jazyky a rádi byste se stali lektory jazykových kurzů? Poradíme vám, jak na to a prozradíme, proč se stát lektorem právě naší jazykové školy.

Naše jazyková škola má více než dvacetiletou tradici. Byla založena v roce 2000 pod značkou překladatelské společnosti Aspena s jasnou vizí sdílet s lidmi radost z jazyka prostřednictvím těch nejkvalitnějších jazykových kurzů.

Věnujeme se především firemní výuce. Rukami našich lektorů prošli zaměstnanci firem, jako jsou například Red Hat, Tart, Walter či Siemens. Samozřejmě nezapomínáme ani na výuku individuální.

Vyučujeme studenty všech jazykových úrovní se zájmem učit se nový jazyk či se v jazyce zdokonalit. Zaměřujeme se na různé jazykové specializace, a to například specializaci obchodní, technickou, lékařskou nebo právnickou. Věnujeme se jak prezenční formě výuky, tak výuce online. Jednotlivé lekce přizpůsobíme vašim časovým možnostem.

Nemusíte si dělat starosti se sestavováním rozvrhu, s komunikací se studenty ani jakoukoli administrativou. O bezstarostný průběh jazykového kurzu se postarají naši skvělí koordinátoři výuky.

 

Jsou vám naše hodnoty blízké a chcete pro nás učit?

Do týmu vítáme lektory a lektorky všech jazyků i specializací.

Své výborné jazykové schopnosti můžete doložit certifikáty jako CELTA, CAE, CPE, FCE, IELTS, TEFL nebo státní všeobecnou zkouškou. Výhodou vám bude dokončené bakalářské či magisterské vzdělání v oboru.

Uvítáme dobré pedagogické schopnosti a zkušenosti, především pak ve vzdělávání dospělých.

Pokud již máte nějaké zkušenosti s vedením jazykových kurzů, budou vám výhodou. Není to však podmínkou. Rádi dáme šanci i šikovným nováčkům.

 

Jací by měli být lektoři naší jazykovky?

Jste komunikativní nadšenec s pozitivním přístupem?

Víme, že…

Pro práci s lidmi je schopnost komunikace klíčová. Ani na pozici lektora tomu není jinak. Pokud jste komunikativní, rádi se obklopujete lidmi a umíte s nimi pracovat, výuka jazyka bude přesně pro vás.

S pozitivním přístupem funguje vše lépe. Předejte tak svým studentům pocit, že se všechno hravě naučí.

Důležitá je také schopnost přizpůsobit se rozmanitým studentům a jejich jazykové úrovni. Veďte lekce tak, aby byly přínosné pro všechny studenty.

A také jsme si jisti, že…

Entusiasmus a empatie jsou základ.

Sdílejte se svými studenty radost z učení se nového jazyka a motivujte je tak ke skvělým výsledkům.

 

Co Vám Jazyková škola Aspena nabízí:

Časovou flexibilitu: Výuku nastavíme na základě vašich časových možností a preferencí. S přípravou rozvrhu tak, aby vyhovoval jak vám, tak vašim studentům, vám rádi pomůžou naši koordinátoři výuky.

Příjemné pracovní prostředí: Nabízíme příjemné pracovní prostředí v centru Brna, Prahy a v dalších větších městech v České republice.

Zajímavé finanční ohodnocení: Skvělou práci rádi oceníme, nabídneme vám zajímavé finanční ohodnocení.

Specializovanou výuku: Na našich jazykových kurzech se můžete specializovat, a to například na obchodní, technický, lékařský nebo právnický jazyk.

Zajištění komunikace se zákazníky: Nemusíte si dělat starosti s komunikací s firmou či studenty.
O hladký průběh kurzu se postarají naši skvělí koordinátoři výuky.

Zajištění veškeré administrativy: Nemusíte se zabývat smlouvami ani jiným papírováním, veškerá administrativa je naším úkolem.

Poskytování výukových materiálů, aplikací, softwarů: Nemusíte investovat do drahých studijních materiálů, aplikací nebo softwarů. Poskytneme vám učebnice a cvičebnice na základě vašich potřeb a potřeb zákazníka. Zpřístupníme vám potřebné aplikace a softwary. Přivítáme vaše návrhy na zapojení moderní techniky do výuky.

Práci z domova: Naše kurzy vedeme jak prezenčně, tak online. Pokud preferujete práci z domova, rádi vám to umožníme. Máme mnoho zákazníků, kteří preferují online výuku.

Spolupráci dle vašich preferencí: Nebráníme se žádné formě spolupráce, rádi Vás zaměstnáme na částečný či plný úvazek, brigádně či externě na IČO.

 

Chcete s námi sdílet nadšení pro výuku jazyků v roli lektora naší jazykovky?

Zavolejte nám, napište nebo vyplňte rychlý formulář.

S radostí vás přivítáme v našem týmu!