Angličtina v papučích? Proč ne?

Chcete se naučit anglicky a vyhnout se dojíždění? Není nic jednoduššího, než se anglicky naučit online. Budete se tak moci vzdělávat z pohodlí svého domova, třeba v papučích.

Be Understood

Jak bude online výuka angličtiny probíhat?

Řekněte nám, co od online kurzu angličtiny očekáváte, a my se do toho pustíme. Zorganizujeme pro vás intenzivní kurz angličtiny před vaším odjezdem na pracovní cestu, nebo dlouhodobý kurz se zaměřením podle vašich požadavků. Pokud máte chuť si otestovat svoji angličtinu, zkuste náš jazykový test.

Zajistíme pro vás lektora, který si nejprve sedne za počítač a pak sedne vám. Budeme očekávat vaši zpětnou vazbu, na kterou pružně reagujeme. Naši lektoři jsou profesionálové, kteří se ztotožňují s naším hlavním cílem, a tím je vás sebevědomě a efektivně naučit komunikovat v angličtině.

Vše, co k výuce potřebujete, je počítač, připojení a chuť se učit. 

Chcete nám zavolat?

541 211 651

Poslat e‑mail?

vyuka@aspena.cz

Zastavit se?

kontakt

Hodnoty

6 základních pilířů společnosti

Jsme odborníci

Jsme odborníci

Naši školu řídí lektoři. Každý, kdo se stará o realizaci našich jazykových služeb, má zkušenost se vzděláváním, obor vystudoval nebo obojí. Proč? Protože si nenecháte spravit auto od kuchaře.

Jsme nároční

Jsme nároční

15 %. Tolik lektorů projde naším přijímacím řízením. I přesto jim poskytujeme metodickou podporu po celou dobu spolupráce. Protože vždy je co zlepšovat.

Jsme moderní

Jsme moderní

Vše realizujeme v kultuře kontinuálního zlepšování. Jsme fandové moderního řízení projektů, ať už se jedná o komplexní výuku, nezávislý jazykový audit nebo kurz na míru. Protože nechceme stát na místě.

Jsme v tom s vámi

Jsme v tom s vámi

Naším cílem je naučit vás sebevědomě, spolehlivě a efektivně komunikovat v cizím jazyce. Protože to je náš cíl.