Information nebo informations? Konečně v tom budete mít jasno

Při firemní výuce angličtiny v našem podání se zaměříme na praktickou angličtinu. Chceme vás naučit efektivně a sebevědomě komunikovat v angličtině. Vy se pak budete při formální obchodní schůzce nebo krátkém rozhovoru s anglicky mluvícím kolegou cítit „jako ryba ve vodě“.

Be Understood

Jak toho docílíme?

Zajistíme pro vás kvalitního lektora, který má potřebné vzdělání a zkušenosti s výukou firemní angličtiny. Výuka bude přizpůsobena jazykové úrovni studentů tak, aby přinášela výsledky a zároveň to byla zábava. Angličtinu učíme např. ve společnostech Siemens, Red Hat nebo Chempex, takže se můžeme pochlubit opravdu cennými zkušenostmi a referencemi.

Dbáme na kvalitu. Naši lektoři podstupují náročné výběrové řízení.  Pravidelně absolvujeme audit ISO 9001, který ověřuje nastavení našich procesů tak, aby vedly ke kvalitní výuce jazyků.

Chcete nám zavolat?

541 211 651

Poslat e‑mail?

vyuka@aspena.cz

Zastavit se?

kontakt

Hodnoty

6 základních pilířů společnosti

Jsme odborníci

Jsme odborníci

Naši školu řídí lektoři. Každý, kdo se stará o realizaci našich jazykových služeb, má zkušenost se vzděláváním, obor vystudoval nebo obojí. Proč? Protože si nenecháte spravit auto od kuchaře.

Jsme nároční

Jsme nároční

15 %. Tolik lektorů projde naším přijímacím řízením. I přesto jim poskytujeme metodickou podporu po celou dobu spolupráce. Protože vždy je co zlepšovat.

Jsme moderní

Jsme moderní

Vše realizujeme v kultuře kontinuálního zlepšování. Jsme fandové moderního řízení projektů, ať už se jedná o komplexní výuku, nezávislý jazykový audit nebo kurz na míru. Protože nechceme stát na místě.

Jsme v tom s vámi

Jsme v tom s vámi

Naším cílem je naučit vás sebevědomě, spolehlivě a efektivně komunikovat v cizím jazyce. Protože to je náš cíl.